1. Anasayfa
  2. Espor

PROTALITY Sezon 7: PUBG Turnuvası Yeniden Sahne Alıyor!

PUBG Türkiye PROTALITY Sezon 7 duyuruldu! Sezonun takvimi ve ayrıntıları burada. Görüşlerinizi paylaşın!

PROTALITY Sezon 7: PUBG Turnuvası Yeniden Sahne Alıyor!
0

PUBG Türkiye, heyecanla beklenen espor etkinliği olan PROTALITY Serisi’nin 2023 yılındaki ikinci ayağı olan PROTALITY Sezon 7’yi duyurdu. Bu müthiş etkinlik, 4 Ağustos Cuma günü resmi sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden duyuruldu.

PROTALITY Sezon 7’de Neler Olacak?

PUBG, hem küresel hem de Türkiye arenalarında uzun bir süredir unutulmaz turnuvalar düzenliyor. En sevilen etkinliklerden biri olan PROTALITY turnuva serisi, yedinci sezonuyla geri dönüyor. Peki, yeni sezon olan PROTALITY Sezon 7’de neler bizi bekliyor?

MEA ve Türkiye bölgelerinde gerçekleşecek olan turnuvada, sadece iki takım büyük bir ödül olan PUBG EMEA Championship: Fall etkinliğinin farklı aşamalarına katılmaya hak kazanacak. Turnuva, 18 farklı ülkeden gelen takımların kıyasıya rekabet edeceği bir platform sunarken, toplam ödül havuzu ise 125.000 TL olacak.

PROTALITY Sezon 7 Takvimi ve Ayrıntılar

PROTALITY Season 7, toplamda 4 ana aşamadan oluşuyor. Kayıtların başlangıcı 4 Ağustos’ta, bitişi ise 15 Ağustos’ta gerçekleşecek. Grup aşamaları 24 Ağustos’ta başlayacak ve 10 Eylül’e kadar devam edecek. Final aşamaları ise sırasıyla 22, 23 ve 24 Eylül tarihlerinde oynanacak.

PROTALITY Sezon 7’ye kayıt olmak için en az 4, en fazla 6 kişilik (ikisi yedek) bir takım kurmanız gerekiyor. Kayıt işlemlerinizin ardından, takımınızın resmi olarak etkinliğe katılabilmesi için hakemlerden gelecek onayı beklemeniz gerekiyor.

PROTALITY Sezon 7 Kayıt İşlemleri

Takımınızı oluşturduktan sonra, kayıt işlemleri için Challanger Mode resmî sitesindeki kayıt formunu doldurabilirsiniz. Kayıt sonrasında, takımınızın etkinliğe resmi olarak dahil olabilmesi için hakemlerden gelecek onayı beklemeniz gerekiyor.

Sizler PUBG Türkiye’nin heyecanla beklenen PROTALITY Sezon 7 etkinliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi ve tahminlerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşmayı unutmayın!

https://kubilayberkaslan.com.tr

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir