1. Anasayfa
  2. Oyun

GTA 6 Heyecanı: Rockstar Resmi Tanıtım Videosu ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

GTA 6 tanıtım fragmanı ve çıkış tarihi sızdırıldı! Rockstar resmi videoyu hemen yayınladı. Yeni detaylar ve heyecan dolu anlar için tıklayın!

GTA 6 Heyecanı: Rockstar Resmi Tanıtım Videosu ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı!
0

Geçtiğimiz yılın ardından gelen sızıntılar sonrasında Rockstar Games, yeni GTA oyunu üzerinde resmi olarak çalıştığını açıklamıştı. Beklenen gün geldi ve 5 Aralık akşamı GTA 6 & Vice City için ilk fragmanın yayınlanacağı duyuruldu. Ancak, tanıtıma saatler kala GTA 6 tanıtım videosu ve çıkış tarihi sızdırıldı. İşte detaylar!

GTA 6 Çıkış Tarihi: 2025!

Rockstar, GTA 6’nın ilk fragmanını paylaşmaya bir gün kala, @Gta6trailerleak adlı askıya alınmış bir hesap tarafından fragmanın X (Twitter) üzerinde sızdırılmasıyla karşı karşıya kaldı. Sızıntının ardından Rockstar, resmî YouTube kanalında fragmanı hemen yayınladı. Fragman, son iki yıldır süregelen sızıntıları doğrulayarak Vice City’e dönüşü ve serinin ilk kadın baş karakterini (Bonnie ve Clyde’dan esinlenen) tanıtıyor. Ayrıca, oyunun 2025’te piyasaya sürüleceğini belirtiyor, ancak hangi platformlarda yayınlanacağı henüz net değil.

Rockstar Games resmî X hesabından GTA 6’nın ilk tanıtımını şu şekilde duyurdu;

Rockstar tarafından yapılan açıklamada, “Fragmanımız sızdırıldı, lütfen gerçeğini YouTube’da izleyin” denildi.

Grand Theft Auto 6 (GTA 6) Resmî Trailer

GTA hayranlarının heyecanla beklediği bu gelişme, oyun dünyasında büyük yankı uyandırdı. Oyunseverler, yeni GTA’nın detaylarına dair heyecanlarını sosyal medyada paylaşıyor. Siz de GTA 6 ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

https://kubilayberkaslan.com.tr

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir