1. Anasayfa
  2. Oyun

VALORANT Champions 2023 Skin Seti ile Yenilik Zamanı! Yepyeni Bıçak ve Vandal Geliyor!

VALORANT Champions 2023 Skin Seti tanıtıldı! Yepyeni bıçak ve Vandal kaplamalarıyla VALORANT turnuvasına özel etkinlik için detaylar burada.

VALORANT Champions 2023 Skin Seti ile Yenilik Zamanı! Yepyeni Bıçak ve Vandal Geliyor!
0

Espor dünyasının en prestijli etkinliklerinden biri olan VALORANT Champions 2023 Los Angeles turnuvası yaklaşırken, oyuncuları heyecanlandıracak özel bir duyuru yapıldı. 29 Temmuz 2023 tarihinde açıklanan 2 milyon 250 bin dolarlık ödül havuzu ile birlikte, VALORANT Champions 2023 Skin Seti de tanıtıldı.

VALORANT Champions 2023 Skin Seti Özellikleri

29 Temmuz Cumartesi günü yayınlanan tanıtım videosu ve sosyal medya paylaşımları ile birlikte VALORANT Champions 2023 Skin Seti içeriği detayları da duyuruldu. Bu sette, altın yaldızlı ve şık bir Vandal kaplaması, benzer temaya sahip Kunai bıçağı, Kupa kartı, uğur ve sprey içerikleri yer alacak.

Bu muhteşem 5 parçalı setin fiyatı için henüz bir açıklama yapılmamışken, oyuncuların tahminleri merak konusu.

VALORANT Champions 2023 Skin Seti Çıkış Tarihi

Riot Games tarafından yapılan açıklamaya göre, Champions 2023 Skin Seti 5 Ağustos 2023 Cumartesi günü saat 00.00’da oyuncuların beğenisine sunulacak ve 30 Ağustos 2023 Çarşamba günü oyun içi mağazadan kaldırılacak.

Bu 25 günlük dönem içinde satılan setin gelirinin daha önce izlenen vizyon ile yüzde 50’si, turnuvaya katılan takımlara aktarılacak. Ayrıca, bu özel içerikler daha sonra oyun içi mağaza ve Gece Pazarı etkinliğine tekrar gelmeyecek.

VALORANT Champions 2023 Skin Seti İçeriği

Champions 2023 Vandal

Riot tarafından yapılan açıklamaya göre, yeni Vandal, oyuncu en yüksek skora ulaştığında özel bir ışıltıya sahip olacak. Ayrıca, bu kaplama Bela’nın elindeyken benzersiz bir efektle belirginleşecek. Kaplama, oyuncu her 3 skorunda bir evrim geçirecek ve 30 skora ulaştığında etkinleşen efekt, skorları daha tatmin edici ve ödüllendirici hale getirecek.

Champions 2023 Vandal

Champions 2023 Kunai

Champions 2023 Kunai (Bıçak / Knife)

Bu iki muhteşem içerikle birlikte sette yer alacak diğer eşyaları içeriğimizin ana görselinde görebilirsiniz.

Sizler bu heyecan verici Skin seti hakkında neler düşünüyorsunuz? Bu setin fiyatı tahmininiz nedir? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizimle ve diğer okurlarla paylaşmayı unutmayın!

https://kubilayberkaslan.com.tr

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir