1. Anasayfa
  2. Oyun

VALORANT’ın 23. Yeni Ajanı Deadlock Tanıtıldı

VALORANT'ın 23. yeni ajanı Deadlock hakkında tüm detaylar burada...

VALORANT’ın 23. Yeni Ajanı Deadlock Tanıtıldı
VALORANT Deadlock
0

VALORANT’ta Bölüm 6’nın sonuna gelirken yeni ajana ait olan bilgiler sızdırıldı. 23. yeni ajanın ismi ise “Deadlock” olarak biliniyor. Ajan’ın uyruğu ise Norveçli olarak biliniyor. Rolünün ise “Sentinel” olacağı sızdırıldı. Deadlock, VALORANT’ın 23. ajanı oldu. Deadlock’un çıkışı ile birlikte VALORANT’ın toplam 5 tane “Sentinel” rolünde ajanı oluyor. VALORANT, Deadlock’u 7.0 patch yaması ile oyuncularıyla buluşturacak. 7.0 patch yaması ise Bölüm 7 ile birlikte gelmesi tahmin ediliyor. Bölüm 6 ise 27 Harizan 2023’ün son saatleriyle son bulacak.

VALORANT, Deadlock’tan önce Gekko’yu tanıtmıştı. Gekko hakkındaki içeriğimize de göz atabilirsiniz.

VALORANT’ın Yeni Ajanı Olan Deadlock’un Seçim Ekranı Animasyonu ve Yetenekleri Sızdırıldı

VALORANT, ajanın çıkmasına 2-3 gün kala yeteneklerini, seçim ekranı animasyonu ve tanıtım videosu gibi içerikleriyle sızdırma yaparak kitlesini bir hayli heyecanlandırdı. Deadlock, VALORANT kitlesi tarafından oldukça ilgi gördü ve beğenilerini toplamayı başardı. Şimdi VALORANT’ın Deadlock hakkındaki sızdırmalarına göz atalım.

VALORANT’ın Yeni Ajanı Deadlock’un Ajan Seçim Ekranı Animasyonu

Sizler için sızdırmaları takip ettik ve Deadlock’un ajan seçim ekranındaki animasyonunu Twitter hesabımız üzerinden paylaştık.

VALORANT’ın Yeni Ajanı Deadlock’un Yetenekleri Nasıl Olacak?

Aynı şekilde yeni ajana ait olan Deadlock’un yeteneklerini hem görsel açıdan hem de yazılı bir şekilde sizlerin huzuruna sunmuş olacağız. Öyleyse hemen başlayalım!

  • GraveNet (C) Yeteneği

GraveNet teknolojisi Deadlock’a özgün olan bir bombaya ait nesnedir. Bu yetenek kullanıldığında, GraveNet’in yarattığı alana maruz kalan rakipleri hem çömeltiyor hem de yavaşlatıyor.

  • Sonic Sensor (Q) Yeteneği

Sonic Sensor aynı şekilde Deadlock’a ait bir teknolojiye aittir. Cypher’ın Bubi Tuzağı yeteneğine benziyor. Deadlock, Sonic Sensor’ünü duvara yerleştirdikten sonra yakınından geçen rakiplerin seslerini algıladığı gibi sarsıntı etkisine sürüklüyor.

  • Barrier Mesh (E) Yeteneği

Deadlock’a ait olan Barrier Mesh teknolojisi, kullanıldığı zaman X şeklinde 2 boyutlu bir duvar açılıyor. Toplam 4 farklı yöne açılan duvarlar, duvarların sonunda yuvarlak (ORB) şekline benzer nesnelere ateş edildiği zaman kırılabiliyor ve o kırılan taraftaki duvar geçerliliğini yitiriyor. Aynı şekilde merkez noktasındaki oluşan (ORB) şekline benzeyen yuvarlak nesneye uzun uğraşlar ile ateş edilirse (neredeyse 1.5 sarjor Phantom mermisi gibi) tüm duvarlar kırılıyor.

  •  Annihilation (X) Ultimate Yeteneği

Deadlock’un son yeteneği olan Annihilation, ultimate yeteneğine ait oluyor. En güçlü yeteneği olan Annihilation, yakalanan ilk düşmanı bir koza haline hapsederek etkisiz hale getiriyor. Hapsedilen rakip belirlenen yol boyunca çekilir ve serbest bırakılmayan rakip yolun sonuna ulaştırılırsa öldürüyor.

VALORANT’ın Yeni Ajanı Olan Deadlock’un Resmi Tanıtım Videosu Kitleye Sunuldu

VALORANT Türkiye’ye ait resmi olan YouTube hesabından Deadlock’un resmi tanıtım videosu yayınlandı. Aşağı ekten videoya ulaşabilir ve Deadlock’un tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

Deadlock’un Resmi Tanıtım Videosu

İçeriğimizin sonuna gelirken sizlere VALORANT’ın 23. yeni ajanı olan Deadlock’u tanıttık. Umarız beğenmişsinizdir. Bizleri takip etmeyi unutmayın.

https://kubilayberkaslan.com.tr

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir