1. Anasayfa
  2. Oyun

Valorant’ın Metasını Değiştirecek Olan Yeni Ajanı Gekko Geliyor

Valorant'ın yeni ajanı olan Gekko hakkında detaylar sizlerle...

Valorant’ın Metasını Değiştirecek Olan Yeni Ajanı Gekko Geliyor
Valorantin Yeni Ajanı Gekko
0

Valorant’ın yeni çıkan ajanı Gekko, oyuna yeni bir soluk getirdi. Oyun severler, Riot Games’in oyuna getirdiği bu yeni karakterle oynarken, oyunun mevcut dengesine de bir etki yaratmaya başladılar. Gelin, Valorant’ın yeni çıkan ajanı Gekko hakkında daha fazla bilgi edinelim.

Valorant Champions Tour 2023 Lock In Sao Paulo turnuvasının final serisinden önce düzenlenilen eğlence maçında yeni ajanımız Gekko ve yeni gelecek Oni seti tanıtıldı. Gekko, Valorant’a Brezilya’dan katılıyor. Gekko’nun ismi ise Matteo olarak bilinmektedir. Gekko, öncü (Initator) rolünde bir ajandır.

İşte Gekko’nun Yetenekleri

Şimdi gelelim Gekko’nun o mükemmel yeteneklerinden bahsetmeye;

  • Pofuduk Tarlası (Q) Yeteneği

Oldukça yüksek menzile sahip olan yosun çukuru, kapladığı alandaki rakiplerin canını yakarak ölüme doğru gönderiyor.

  • Kankuş (C) Yeteneği

Valorant’ın metasını değiştirecek olan Gekko’nun Q yeteneği, aslında küçük bir sevimli canlıya benziyor. Bu canlının türü tam olarak bilinmese de sevimliliği kadar zeki bir canlıdır. Sevimli arkadaşımız rakibe çarptığında onu sersemletiyor. Bununla kalmayıp sahibi Gekko’nun yerine o Spike’ı kuruyor veya imha ediyor.

  • Şaşkın (E) Yeteneği

Q yeteneğinde bahsettiğimiz canlıya benzeyen Gekko’nun bir diğer arkadaşı Dizzy ise havaya doğru hareket ediyor ve alan görüşü olan rakipleri kör ediyor.

  • Zorba (X) Ulti Yeteneği

Gekko’nun en güçlü yeteneği olan Trash yeteneği ise; yönlendirilebilir bir özelliğe sahiptir. Gekko bu yeteneğine yön vererek rakibine isabet ettirdiği taktirde rakibe hafif geriye atarak sersemletiyor.

Valorant’ın Yeni Ajanı Olan Gekko’nun Resmi Tanıtım Vİdeosu

Bu içeriğimizde sizler için Valorant’ın yeni ajanı olan Gekko’yu derledik. Umarız, Gekko ile elolarınızı farmlarsınız. GLHF!

https://kubilayberkaslan.com.tr

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir