1. Anasayfa
  2. Oyun

CS:GO Seçkin Durumu Yükseltmesi Fiyatlarına Zam Geldi!

CS:GO Seçkin Durumu Yükseltmesi fiyatı son zam dalgasından etkilendi. Detaylar ve oyuncu görüşleri burada. Görüşlerinizi paylaşın!

CS:GO Seçkin Durumu Yükseltmesi Fiyatlarına Zam Geldi!
0

CS:GO oyununu yeni keşfeden oyuncuların oyun deneyimini geliştirmek için tercih ettiği CS:GO Seçkin Durumu Yükseltmesi paketinin fiyatı, son zam dalgasından etkilendi. Sevilen FPS oyunu CS:GO’nun bu ayrıcalıklı yükseltme paketi, 16 Ağustos Çarşamba günü yapılan güncelleme ile yeni bir fiyatla karşımıza çıktı.

CS:GO Seçkin Durumu Yükseltmesi Fiyatı Yükseldi

Steam üzerindeki verilere göre, 1 Mayıs 2023 tarihinde 274 lira 95 kuruşa yükselen CS:GO Seçkin Durumu Yükseltmesi paketinin fiyatı, 16 Ağustos’taki güncelleme ile yüzde 43,64 oranında artış gösterdi ve 394 lira 95 kuruşa yükseldi.

CS:GO Seçkin Durumu Yükseltmesi Nedir?

Bu özel paketi satın alan oyuncular, CS:GO Steam mağaza sayfasında belirtildiği üzere aşağıdaki ayrıcalıklara sahip olurlar:

“Seçkin Durum’a sahip Counter-Strike: Global Offensive ve Counter-Strike 2 oyuncuları diğer Seçkin Durumu’na sahip hesaplarla eşleştirilir ve bu hesaplar, Seçkin Durumu’na özel hatıra öğelerini, öğe düşürmelerini ve silah kasalarını almaya elverişlidirler.”

CS:GO oyuncuları, bu fiyat artışını Counter Strike 2’nin çıkışını beklerken nasıl değerlendiriyor? Görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden paylaşmayı unutmayın!

https://kubilayberkaslan.com.tr

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir