1. Anasayfa
  2. Oyun

GTA 6 Duyurusuyla Rekor Kıran Rockstar Games: Fragman Beklentisi Zirve Yaptı!

Rockstar'ın GTA 6 duyurusu sosyal medyayı salladı! Aralık ayında gelecek fragman duyurusuyla rekor kıran oyun dünyasındaki gelişmeleri keşfedin.

GTA 6 Duyurusuyla Rekor Kıran Rockstar Games: Fragman Beklentisi Zirve Yaptı!
0

Rockstar Games’in beklenen Grand Theft Auto oyunu olan GTA 6 için yapılan duyuru, fragman dahi yayınlanmadan sosyal medyada rekorlar kırdı. Rockstar’ın kurucu ortağı Sam Houser tarafından yapılan açıklama, oyuncular ve oyun dünyası üzerinde şok dalgaları oluşturdu. Çünkü herhangi bir görsel içerik olmaksızın sadece duyuru bile büyük bir heyecan yarattı.

Aralık Ayında Gelecek GTA 6 Fragmanı Duyurusu 1.5 Milyon Beğeni Aldı!

Rockstar Games, GTA 6 fragmanıyla ilgili planlarını Aralık ayının başında dört bölümlük bir tweet ile duyurdu. Bu basit gibi görünen duyuru, sadece bir cümle içerse de 24 saat içinde en çok beğenilen oyun tweeti oldu. Tweet, 1.5 milyon beğeni ve 164.3 milyon görüntüleme alarak Grand Theft Auto serisine olan ilgiyi bir kez daha ortaya koydu.

GTA’ya olan küresel hayranlık, sadece oyun haberleri alanını aşmakla kalmayıp, dünya çapında geleneksel haber kaynaklarına kadar ulaşarak benzersiz boyutlara ulaştı. Oyunlarla ilgili içeriklere pek yer vermemiş olan medya organları bile çığır açan duyuruyu haberleştirerek GTA serisinin kültürel etkisini ve geniş ilgisini vurguladılar.

Grand Theft Auto serisinin yayıncısı Take-Two Interactive, GTA 6’nın geliştirilmesinin planlandığı gibi devam ettiğini ve olası bir seslendirme sanatçısı grevinin ilerlemesini engellemeyeceğini belirtti. Ancak, belirli bir çıkış tarihi vermekten kaçındılar ve oyunun Mart 2025’ten önce piyasaya sürüleceğine dair belirsiz bir taahhütte bulundular, hayranlarını merak içinde bıraktılar.

Fragmanın yayınlanmasıyla nasıl bir etkileşim alınacağı ise büyük bir merak konusu. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşmayı unutmayın!

https://kubilayberkaslan.com.tr

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir